ART / Lithographs / Silkscreen 12931044
nr 1293 1044
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. "Om nödvändigheten". Signed, dated -74, silkscreen, unframed, sheet: 76x55 cm,
SILKSCREEN, "Om nödvändigheten". Signerad, daterad -74, serigrafi, oramad, bladets mått: 76x55 cm
Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.
600
SEK 300
Monday November 25 2019
at 20:21:50
100 kr
150 kr
(RESERVE NOT MET)
200 kr
250 kr
(RESERVE NOT MET)
Nov 25
Specialauktion Håkan Nyberg
Read more about Specialauktion Håkan Nyberg